(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Самокат трюковий Hipe H1, чорний/неохром

Кількість
Артикул: 250841
Наявність: На складі
4990 грн.
Опис
Трюковий самокат Hipe H1 (Іспанія) орієнтований на дітей від 5-7 років з початковим рівнем катання.
Компліт досить легкий, щоб вчитися робити трюки. Дитині не важко обертати самокат на 360 градусів навколо своєї осі.

Модель відрізняється міцністю та витримує підвищені навантаження під час екстремального катання. Вага райдера може досягати 100 кг.

  • Самокат оснащений надійним та міцним Y-подібним кермом Bat-wing. Невеликі колеса діаметром 100 мм дозволяють швидко набирати швидкість і відмінно підійдуть для катання як у рампі та скейтпарках, так і для вуличного катання. Hipe H1 призначений для хлопчиків і дівчаток віком від 5 років, також підійде підліткам - рекомендований ріст становить від 110 см до 160 см.
  • Y-подібне кермо, виготовлене з хром-молібденового сплаву, завдяки чому відрізняється особливою міцністю. Ширина керма становить 54 см – габарити зручні для виконання фліп трюків з обертанням. Зносостійкі м'які грипси не дозволяють долоням зісковзнути з ручок. Система компресії IHC з хомутом на 2-х болтах надійно фіксує кермо у сталевому вилці з офсетом 10 мм. Самокат оснащений рульовою колонкою на відкритих підшипниках – при необхідності їх легко зняти та замінити.
  • Зносостійкі та довговічні колеса з діаметром 100 мм з пластиковою внутрішньою основою роблять самокат максимально маневреним. Поліуретанові колеса з індексом жорсткості 82А - це оптимальний баланс між зносостійкістю та відмінним зчепленням з трасою. Контролювати швидкість і зупинитися дозволяє заднє металеве гальмо.
  • Самокат Hipe H1 має фіксовану конструкцію – висота керма не регулюється, самокат не складається. Міцна алюмінієва дека довжиною 340 мм та шириною 110 мм покрита рельєфною шкіркою, яка робить її максимально безпечною – ноги не зісковзнуть під час катання. Завдяки цьому досягається максимальна жорсткість та надійність, необхідна для виконання трюків та стрибків. Самокат витримує навантаження до 100 кг.