(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Самокат трюковий Hipe H4 сірий з м'ятним

Кількість
Артикул: 250851
Наявність: На складі
7990 грн.
Опис
Hipe H4 (Іспанія) – якісний самокат аматорського рівня, з оптимальним набором компонентів. Розрахований на зріст райдера від 130 до 170 см, ідеально підходить для стріту.

  • Високоміцне Т-подібне кермо з CrMo стали встановлене на систему компресії SCS. Система SCS дуже поширена у професійних трюкових самокатах, оскільки вона максимально стійка до стрибків та важких приземлень. Хоч вона і має велику вагу, вона безвідмовна при постійному виконанні drop-in, backflip, і бар спинів не є досвідченими райдерами. Це єдина компресія, для якої потрібні керма без пропилу, що в результаті дає максимально можливе стиснення з усіх і не вимагає постійного обслуговування, що є ідеальним для новачків.
  • Легка алюмінієва вилка цільної (моноблочної) конструкції не має зварних швів, що унеможливлює утворення тріщин після тривалих і постійних навантажень, як це буває у випадку зі сталевими.
  • Колеса діаметром 110 мм - це стандарт для більшості моделей самокатів, які можуть бути встановлені під будь-яку вилку, деку та гальмо. Даний розмір є усередненим варіантом, оскільки забезпечує маневреність, помірну швидкість, прямий баланс та оптимальну амортизацію за рахунок більшого обсягу поліуретану. Цілісні диски виконані за технологією Hollowtech - вони міцніші, ніж спицеві колеса. Жорсткість коліс в 88А дозволяють розвивати велику швидкість, а покриття через свою міцність повільніше зношується.
  • Матеріал деки, як у більшості подібних моделей – це високоякісний авіаційний алюміній. Хоча такий метал складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, саме тому його використовують для формування деки під трюковий самокат. Він міцний та легкий, має високі показники пружності, плинності та міцності. Абсолютно плоске дно деки полегшує ковзання перешкод, що є перевагою для використання в стріті.
  • Додатково самокат оснащений пластиковим гальмом з металевою пластиною на внутрішній стороні, для протистояння зносу.