(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Дитяче велокрісло Bobike Maxi GO Carrier, Marshmallow mint

Кількість
Артикул: 8012300003
Наявність: На складі
4730 грн.
3784 грн.
Опис
Дитяче велокрісло Bobike Maxi GO Carrier (Голандія) - нове високоякісне велокрісло, розроблене для міжнародного ринку і заточене під особливості різних країн. Підходить для дітей, батьки яких цінують підвищену безпеку і нейтральні але якісні, світлі тони кольору. Модель підходить для дітей віком від 9 місяців до 5 років або для будь-якого іншого віку, якщо маса тіла не перевищує 22 кг. Зверніть увагу, що багажник на який встановлюється виріб повинен витримувати вагу з запасом, а саме, до 27 кг.

  • GO Carrier легко встановлюється на задню частину велосипеда та ще простіше демонтується. Фіксація проводиться за допомогою двостороннього затиску поверх багажника. Кріплення має спеціальну, регульовану ручку, що крутиться, яка призводить затискні колодки в дію, і змикає їх з двох сторін рейки багажника. Просто закрутіть ручку до клацання, щоб забезпечити надійне утримання крісла. Для більшої страховки, крісло притягається ременем до підсідельною трубі рами, щоб в разі надмірної тряски, вся конструкція не зісковзнула по рейках багажника в задню частину байка. Крісло сумісно з усіма багажниками шириною від 120 до 185 мм і з діаметром трубок від 10 до 16 мм, і що найважливіше, для збірки не потрібно ніяких інструментів. Якщо Ви не плануєте використовувати багажник, можна докупити адаптер для кріплення крісла на підсідельну трубу рами як альтернативу.
  • Корпус велокрісла складається з двох частин, що формують двошарову конструкцію з міцного пластику. Сама конструкція має ергономічну, анатомічно правильну форму з підлокітниками, підголівником і розширеним захистом від попадання ніг між колісних спиць. Всі ці переваги забезпечують зручну посадку дитини і підвищену безпеку під час руху велосипеда практично по будь-якому покриттю.
  • Важливим плюсом, який визначає термін використання крісел - це його регулювання. Тут є вони все! Крісло просто "росте" разом з дитиною. Перше, що кидається в очі - це регульовані підніжки, які фіксуються по висоті спеціальними важелями на потрібному вам рівні, а ремінь, що фіксується в трьох точках, можна закріпити в пазі, на одному з трьох доступних рівнів на спинці. Довжина ременя також регулюється в трьох точках, завдяки чому дитина буде в безпеці і сидіти як влита. Фіксація ременів проводиться однією рукою за допомогою автопряжки, просто натисніть на кнопки з двох сторін. Ступні фіксуються спеціальними стяжками, і підходять під будь-який розмір стопи, який тільки може бути у дітей. Варто відзначити, що всі дії по установці і регулюванню виробляються без інструментів!

Велокрісло відповідає європейським стандартам безпеки EN14344, а також має світловідбиваючі елементи на спинці, для підвищення видимості в темний час доби.

Для більшої безпеки вашої дитини, рекомендуємо придбати шолом Bobike в колір до велокрісла.

Модель підходить для дітей:
  • Вік - від 9 місяців до 5-ти років
  • Вага - до 22 кг