(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Велосипедний мінінасос XLC PU-D01 Alpha

  • Велосипедний мінінасос XLC PU-D01 Alpha
Кількість
Артикул: 2501922300
Наявність: На складі
811 грн.
649 грн.
Опис

XLC PU-D01 - компактний насос з манометром, розрахований на роботу з тиском до 7,9 Атм (120 psi). Головка виконана за технологією Multi Valve Head і сумісна з усіма поширеними типами велосипедного ніпеля (Presta, schrader, dunlop). 

Фіксація на ніпелі здійснюється за допомогою алюмінієвого важеля, а клапани захищені від попадання пилу спеціальною кришкою. Використання таких переваг впливає на загальну довговічність моделі.

У торцевій частині ручки розташований спеціальний перемикач, який відповідає за вибір режиму роботи. Перший-дозволяє закачувати великі обсяги повітря на низькому тиску, а другий, менші обсяги, але на високому.

Манометр встановлений поблизу головки, дозволяє відстежувати тиск всередині колеса і не виходити за межі обмежень камери.

Характеристики:

  • Матеріал важеля: алюміній;
  • Матеріал корпусу: пластик;
  • Максимальний тиск: 120 psi / 8 bar (7,9 Атм);
  • Тип ніпеля: Schrader (автомобільний), Presta, Dunlop;
  • Вага: 0,218 гр;
  • Розмір: 0.205 мм.
Технології:
XLC Two way system
- двостороння система, створює тиск в обох напрямках (при натисканні і при витягуванні поршня), що прискорює нагнітання повітря в клапан.

XLC Manometer - манометр являє собою пристрій для вимірювання тиску повітря, наприклад, для велосипедних камер, амортизаційних вилок або задніх амортизаторів.

XLC high-power mode - у насосах високої потужності, у вас є вибір між двома режимами роботи: великий обсяг повітря або високий тиск. Це дозволяє дуже швидко накачати ємність і досягти потрібного значення, а після, в режимі підвищеної потужності відрегулювати тиск.

XLC Multi valve head - поліровані головки клапанів підходять для всіх трьох типів ніпелів (Presta + Dunlop + Schrader).