(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Велосипедний насос Birzman Horizons Apogee

Кількість
Артикул: BM16-ZC-HZ-S
Наявність: На складі
2013 грн.
1610 грн.
Опис

Birzman Horizons Apogee - це високоякісний підлоговий насос портативної, складаний конструкції розрахований на максимальний робочий тиск в 120 psi (8,16 Атм). Довжина пристрою становить всього 30 см, що дозволяє використовувати його як вдома, так і в будь-якому іншому місці. Він досить компактний, щоб перевозити його в рюкзаку або на рамі велосипеда за допомогою спеціального кріплення. Основною ж перевагою є нагнітання великого обсягу повітря при таких малих габаритах.

  • Клапан ховається в спеціальний паз, тим самим утримуючи шланг в зібраному стані, а щоб привести насос в повну готовність, головка клапана витягується з отвору, потім з трубки дістається прихований п'ятдесяти сантиметровий шланг з манометром і підключається до ніпеля. Будовою передбачена Т-подібна ручка приводиться в робочий стан нахилом в бік, а відкидна підніжка забезпечує надійне утримання насоса ногою на будь-якій поверхні.
  • Головка клапана Snap-It Apogee має спеціальну конструкцію і підключається декількома простими рухами. Вона сумісна з двома найпоширенішими типами ніпеля, а саме: Presta і Schrader (автомобільний). Гнучкий шланг допоможе використовувати насос в більшості ситуацій і в багатьох слабо доступних зонах. Манометр, шкала якого представлена в значеннях фунт-сили на квадратний дюйм (psi), дозволяє нагнітати тиск в колесі до необхідного рівня. Для високоточної роботи, в насосі присутня кнопка скидання тиску.
  • Ручка і циліндр виконані з легкого, і в той же час міцного алюмінію, обробленого на спеціальних CNC верстатах. Така обробка робить можливим виконання якісних і високоточних виробів з цільної заготовки,що дозволяє знизити загальну вагу виробу без втрати міцності. Додатково, такий підхід робить поверхню гладкою і ергономічною, що в свою чергу знижує опір руху поршня всередині. Складна підніжка виконана з нержавіючої сталі і закріплена на міцній полімерній основі.
Технології:
Snap-It Apogee
- технологія об'єднує в собі чотири переваги: простоту, безпеку, точність і комфорт! Кілька простих рухів кільця дозволяють використовувати пристрій як з Presta, так і зі Schrader ніпелем. Клапан швидко і без опору приєднується, не пропускаючи повітря і не пошкоджуючи ніпель. Він також безпечний, так як не відривається під час роботи з високим тиском. Air-Lock запобіжник гарантує утримання повітря без втрат, що робить можливим його використання при роботі з повітряними вилками і амортизаторами.

Залежно від моделі, насоси Birzman комплектуються або прямою, або L-подібною головка клапана Snap-It Apogee. До обох варіантів застосовні однакові інструкції по використанню. Нижче наведені їх типи.CAD-System - система контролю відповідає за спуск повітря. Після підключення головки клапана до ніпеля, просто натисніть на спеціальну кнопку для скидання тиску.


QR-Hose-спеціальний шланг, який прихований в трубці насоса і висувається в разі потреби. Такий підхід дозволяє зробити виріб більш компактним. Щоб висунути шланг, просто прокачайте повітря в холосту.

Інструкція по використанню:Переконайтеся, що головка клапана паралельна ніпелю і дотиснута до упору.Увага: утримайтеся від спроб змащення.

Snap-It Apogee сумісні з наступними ніпелями:


Для зміни типу ніпеля зробіть наступні дії: