(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Велосипедний насос Birzman Sheath Apogee

Кількість
Артикул: BM15-ZC-SHEATH
Наявність: На складі
1848 грн.
Опис

Birzman Sheath-Apogee - це високоякісний ручний насос для використання в польових умовах з максимальним робочим тиском в 160 psi (10,88 Атм). Він розрахований для експлуатації як зі звичайними колесами, так і з безкамерними, адже в комплект включені два CO2 картриджа ємністю 16 грам. Картриджі дозволяють встановити покришку в пази обода за рахунок високошвидкісного нагнітання повітря в колесо.

  • Портативна конструкція насоса дуже практична. Він може ховатися в рюкзак або встановлюватися на раму за допомогою спеціального неопренового кріплення. Шланг насоса ховається всередину корпусу, а при потребі, головку клапана можна приєднати не тільки до насоса, а й до CO2 картриджа.
  • Головка клапана Snap-It Apogee має спеціальну конструкцію і підключається декількома простими рухами. Вона сумісна з двома найпоширенішими типами ніпеля, а саме: Presta і Schrader (автомобільний). Гнучкий шланг допоможе використовувати насос в більшості ситуацій і в багатьох слабо доступних зонах.
  • Корпус виконаний з легкого, і в той же час міцного алюмінію, обробленого на спеціальних CNC верстатах. Така обробка робить можливим виконання якісних і високоточних виробів з цільної заготовки,що дозволяє знизити загальну вагу без втрати міцності. Додатково, такий підхід робить поверхню гладкою і ергономічною, що в свою чергу знижує опір руху поршня всередині.


Технології:
Snap-It Apogee
- технологія об'єднує в собі чотири переваги: простоту, безпеку, точність і комфорт! Кілька простих рухів кільця дозволяють використовувати пристрій як з Presta, так і зі Schrader ніпелем. Клапан швидко і без опору приєднується, не пропускаючи повітря і не пошкоджуючи ніпель. Він також безпечний, так як не відривається під час роботи з високим тиском.

Запобіжник Air-Lock гарантує утримання повітря без втрат, що робить можливим його використання при роботі з повітряними вилками і амортизаторами.
Залежно від моделі, насоси Birzman комплектуються або прямою, або L-подібною головка клапана Snap-It Apogee. До обох варіантів застосовні однакові інструкції по використанню. Нижче наведені їх типи.


QR-Hose-спеціальний шланг, який прихований в трубці насоса і висувається в разі потреби. Такий підхід дозволяє зробити виріб більш компактним. Щоб висунути шланг, просто прокачайте повітря в холосту.

Aluminum-construction – вироби з цього матеріалу відрізняються міцністю, легкістю і довгим терміном служби.


Turn Pierce Function - вбудований клапан для контролю подачі повітря простим рухом. Поверніть картридж за годинниковою стрілкою, щоб закрити клапан або навпаки, проти годинникової стрілки, щоб запустити подачу CO2. Технологія сумісна з усіма різьбовими картриджами CO2.


Pump-CO2 Bracket Combo - спеціальне кріплення на раму велосипеда, яке дозволяє зафіксувати насос і CO2-картридж одночасно.

Інструкція по застосуванню:
Залежно від моделі насоси Birzman оснащені прямою або L-подібною головкою клапана. Інструкції застосовні до обох варіантів.

Важливо:
переконайтеся, що головка клапана паралельна ніпелю і дотиснута до упору.


Утримайтеся від спроб змазування пристрою.

Snap-It Apogee сумісний з наступними ніпелями:


Інструкція по заміні запасних кілець ущільнювачів:


Сторона з жолобком повинна бути всередину основної деталі.