(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Велосипед Spirit Piligrim 8.1 28", рама M, синій графіт, 2021

Кількість
Артикул: 52028138145
Наявність: На складі
27950 грн.
25155 грн.
Опис

Spirit Piligrim 8.1 - якісний гравійний велосипед для використання в місті або для поїздок на далекі відстані. Байк задуманий як швидкий всюдихід, який здатний тримати хорошу швидкість як на асфальтованому покритті, так і на нерівних грунтах. Він обладнаний багатьма зносостійкими сучасними компонентами, що надають високий комфорт і міцність під час тривалого використання.

  • Рама виконана з алюмінієвого сплаву, міцного і одночасно легкого матеріалу. Вона має сучасний конічний рульовий стакан, який забезпечує додаткову витривалість при підвищених навантаженнях. Така форма передбачає рівномірний розподіл навантаження зверху вниз, тому рульова розширюється пропорційно її збільшенню. Другою перевагою служать товсті стінки склянки, тим самим розвантажуючи небезпечні перетину в нижній частині. До того ж, завдяки такій технології, вага рами нижче, а міцність вище. Рама також виконана із застосуванням гідроформінгу, вона має ергономічну форму і високу міцність при невеликій вазі, так як не потребує наварюванні додаткових підсилюючих деталей.
  • Як і багатьох велосипедів такого типу, вилка-ригідна, і виконана з міцного і легкого алюмінію. Основною перевагою подібної вилки в разі гравійних байків виступає хороша жорсткість, висока чутливість і чуйне управління.
  • Трансмісія працює на зв'язці компонентів Shimano Altus і Claris. На основі Altus виконаний задній перемикач. Він має низькопрофільну конструкцію, виконану за технологією Shadow Rd. Такий перемикач призначений для більш агресивної їзди по пересіченій місцевості. Він не зачіпає прилеглих елементів під час вібрації, забезпечуючи плавну і безшумну роботу. Передній перемикач також легко і точно відгукується на дії велосипедиста. Касета на 8 швидкостей має спеціальні пропили і отвори, які зменшують підсумковий вага, не знижуючи жорсткості її конструкції.
  • Трансмісія управляється за допомогою дуалів серії Claris з індексним перемиканням. Вони мають такий же дизайн, як і у більш старших серій Tiagra і Sora. Закріплені на зігнутому вниз кермі, вони доповнені спеціальними протиковзкими обмотками. Ручки гарантують легку інтуїтивну роботу і вимагають набагато меншого зусилля для переміщення ланцюга з зірки на зірку, а вся система працює на основі технології Shimano Hyperglide, що тільки збільшує загальний показник ефективності. Технологія Hyperglide передбачає в трансмісії особливу форму зубців на зірках, які прибирають опір переключенню з меншої зірки на більшу.
  • На байк встановлені дискові механічні гальма, перевагою яких служить висока потужність. Ви прикладаєте менше зусиль для гальмування, а інтенсивність при цьому висока. Також даний тип гальм більш ремонтопридатний на відміну від гідравліки. Виправлення дрібних пошкоджень можна зробити в польових умовах лише при наявності базового комплекту інструментів. Використання дисків на велосипеді такого класу обумовлено його ухилом до більш агресивного бездоріжжю, де колеса більше схильні до ударів і утворення дрібних вісімок, а значить і ободні гальма там не будуть ефективним рішенням.
  • Колеса діаметром 28 дюймів зібрані на базі подвійних алюмінієвих ободів і фіксуються за допомогою QR вісей. Вони забезпечують велосипеду легший рух і накат. Вілсет трохи ширше ніж на традиційних шосейних моделях, тому не такий вимогливий до дорожнього покриття. Обода надійні і стійкі до імпульсних навантажень, вони набагато краще захищені від вісімок. Напівсликові покришки забезпечують ту саму універсальність, за рахунок оптимального зчеплення як на асфальті, так і на грунті.


Рама 

Spirit, алюміній марки 6061, конусний рульовий стакан, кріплення дискового гальма Post Mount, під QR-соь 5 x 135 мм

Розмір рами    

M (на зріст 168 - 182 см)

Вилка    

Spirit, алюміній марки 6061, конусний шток 1 1/8", під QR-вісь, кріплення дискового гальма Post Mount

Тип вилки     

Ригидна

Винос        

Spirit, Алюмінієвий, Діаметр: 31,8 мм

Кермо          

Spirit, Road-Bar, Ширина: 440 мм, Діаметр: 31,8 мм

Гріпси             

Обмотка Spirit

Рульова колонка                

Spirit 

Кількість швидкостей      

16 швидкостей (2x8)

Перемикач задній        

Shimano Altus M2000 на 8 швидкостей

Перемикач передній            

Shimano Claris FD-R2003 на 2 швидкості

Ручки перемикання    

Shimano Claris ST-R2000

Система шатунів    

Prowheel, алюмінієві шатуни, довжина шатунів: 175 мм

Каретка          

Neco 110.5 мм

Передня зірка     

Prowheel на 34-46 зубців

Педалі              

Spirit

Касета / тріскачка          

Shimano HG200-8 12-32T, 8 швидкостей

Ланцюг         

KMC X8

Тип гальм 

Дискові механічні

Переднє гальмо      

Repute

Заднє гальмо  

Repute

Гальмівні ручки     

Shimano Claris ST R-2000

Передня втулка        

Quando, алюмінієва, під QR-вісь, на 32 спиці

Задня втулка                   

Quando, алюмінієва, під QR-вісь, на 32 спиці

Підсідельний штир   

Алюмінієвий, Spirit 27.2

Діаметр підсідельного штиря                     

27,2 мм

Сидіння

Spirit

Покришки         

KENDA700*38C

Максимальне навантаження

120 кг

Обода          

Подвійні, алюмінієві, на 32 спиці

Спиці   

Чорні, 2 мм

Передний ротор

160 мм

Задний ротор

160 мм