(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Мигалка передня Knog Blinder Mini Dot Front 20 Lumens Black

Кількість
Артикул: 11947
Наявність: На складі
1376 грн.
Опис

Blinder Mini Dot Front – якісний передній велосипедний маяк для приміських та міських поїздок. Носить свою назву завдяки вбудованому світлодіоду у формі чіпа. Він ідеально підходить для їзди вночі та вдень, гарантує хорошу видимість для інших учасників руху.

Основні характеристики:

  • Розміри: 40 х 29 мм;
  • Вага: 17 гр.
Час роботи:
  • Максимальна яскравість: 2,5 год;
  • Мінімальна яскравість: 3,5 год;
  • Миготливий світло: 3 год;
  • Спалах: 3,5 год
  • Еко-спалахи: 11 год.
Особливості:
Унікальна технологія LED

Закріплені поверхні світлодіоди видають 20 люменів світла з променем 120°. Завдяки вбудованому відбивачеві вас буде видно на відстані до 800 м. У пристрої є 5 режимів роботи, час роботи в режимі еко-спалаху становить до 11 годин.

Простий монтаж
Фіксація здійснюється без інструментів, ліхтар надійно кріпиться до керма або рами діаметром від 22 до 32 мм. Система кріплення на змінних ремінцях, регулюється за розміром, оскільки виконана із міцного силікону. Завдяки виїмці в задній частині модель вдало використовується на будь-яких трубках.

Індикатор низького заряду батареї
Комфортний індикатор низького заряду акумулятора розташований в межах лінзи так, щоб ви знали, коли саме вам потрібно підзарядитися.

USB заряджання
Для заряджання Blinder Mini не потрібні жодні кабелі. Просто від'єднайте затискач, зніміть його з підсідельного штиря або керма і підключіть безпосередньо до будь-якого доступного USB-A роз'єму для підзарядки. Коли батарея Blinder Mini розряджається, навколо кнопки спалахує червоне кільце. Це кільце стане зеленим, а потім згасне, щойно ліхтар буде повністю заряджений і готовий до роботи.


Колір чорний
Виробник: Австралія