(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Мигалка передня Knog Blinder Mini Skull Front 50 Lumens Black

Кількість
Артикул: 12981
Наявність: На складі
1376 грн.
Опис

Knog Blinder Mini Skull Front 50 Lumens – яскравий передній ліхтар, виконаний за допомогою нової технології COB. Потужність цього пристрою дорівнює 50 люменів, що гарантує видимість та безпеку за будь-яких умов, доступний у модифікації «задній ліхтар» для створення унікальної пари.

Knog Blinder Mini Cross – розмір не має значення. Світлодіоди з простим кріпленням без інструментів Blinder Mini Cross випромінюють 50 люмен спереду та 30 люмен позаду. Вас буде видно на відстані до 800 метрів, незважаючи на невеликий розмір ліхтариків. Всього доступні 4 моделі з 4-ма різними унікальними візерунками.

Конструкція фронтальної частини підкреслює індивідуальність за рахунок сітківки і підтримує 8 запрограмованих візерунків підсвічування. Модель ідеально підійде для дітей та школярів, оскільки має характерний запрограмований світловий малюнок.

KNOG Blinder Mini light pattern.gif

Основні характеристики:

 • Розміри (ДхШхВ): 31 х 33 х 40 мм;
 • Вага: 17 гр;
 • Час заряджання: 3,5 години.
Режими роботи:
 • Максимальна яскравість: 25 люм, 1,8 год;
 • Середня яскравість: 15 люм, 3 год;
 • Спалах низької частоти: 45 люм, 4.5 год;
 • Спалах високої частоти: 50 люм, 7 год;
 • Загасаючий спалах: 40 люм, 3 год;
 • Імпульсний спалах: 50 люм, 3.5 год;
 • Прискорений спалах: 50 люм, 6.5 год;
 • Економ-режим спалаху: 45 люм, 30 год.

Blinder 100% водонепроникний (рейтинг IP67), здатний працювати аж до 30 годин при включеному режимі еко-спалаху. У мигалки вбудований USB-конектор, який вставляється безпосередньо в роз'єм зарядного пристрою або USB-порту в комп'ютері.

Особливості:
Мигалки Blinder поставляються зі знімними силіконовими ремінцями, що кріпляться без інструментів, підходять для труб та підсідельних штирів діаметром від 22 до 32 мм. Також передбачений великий ремінь, який відповідатиме трубам та профілям з колом до 200 мм. Система кріплення Knog без інструментів робить встановлення мигалок неймовірно простим, а використання силіконових ремінців означає, що ймовірність пошкодити раму вашого велосипеда або здерти фарбування знижується до мінімуму.

Простий монтаж
Фіксація здійснюється без інструментів, ліхтар надійно кріпиться до керма або рами діаметром від 22 до 32 мм. Система кріплення на змінних ремінцях, регулюється за розміром, оскільки виконана із міцного силікону. Завдяки виїмці в задній частині модель вдало використовується на будь-яких трубках.

USB заряджання
Для заряджання Blinder Mini не потрібні жодні кабелі. Просто від'єднайте затискач, зніміть його з підсідельного штиря або керма і підключіть безпосередньо до будь-якого доступного USB-A роз'єму для підзарядки. Коли батарея Blinder Mini розряджається, навколо кнопки спалахує червоне кільце. Це кільце стане зеленим, а потім згасне, щойно ліхтар буде повністю заряджений і готовий до роботи.

Колір чорний
Виробник: Австралія