(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Мигалка задня Knog Blinder Mini Niner Rear Black 11 Lumens

Кількість
Артикул: 11957
Наявність: На складі
1333 грн.
Опис

Knog Blinder Mini Niner Rear - компактна задня мигалка від австралійського виробника велосипедних аксесуарів, що отримала назву за рахунок використання дев'яти яскравих світлодіодів загальним світловим потоком 11 люменів. Такої потужності достатньо для забезпечення помітності як у темну пору доби, так і вдень, при цьому не засліплюючи інших учасників руху.

Тут застосовані світлодіоди поверхневого монтажу з 90° кутом огляду у поєднанні з додатковим рефлективним елементом, що дозволяє збільшити дальність видимості на відстань до 800 м. Така дальність – це величезна перевага при їзді трасою.

П'ять режимів роботи задовольнять навіть найвибагливіших користувачів і ще більш важливо, час працездатності пристрою становить 11 годин в режимі Eco Flash. Це гарантує безпеку навіть при пересуванні протягом усієї ночі.

Волого- та пилозахищений корпус виконаний з міцного полімеру, що забезпечує протиударність та високу надійність при експлуатації, а також низьку вагу в 19 грам. Ліхтар оснащений системою швидкого кріплення на труби діаметром 22-32 мм, що дозволяє монтувати та демонтувати аксесуар без інструментів. Саме кріплення проводиться зі змінними міцними ремінцями з силікону, адже вони надійно утримують мигалку без зісковзування і поворотів.

Час роботи в режимах:

  • Постійне світіння 2,2 год;
  • Стробоскопічне миготіння 3,5 год;
  • Затухають миготіння 3 год;
  • Блискавка 3,5 год;
  • Еко миготіння 11 год.
Особливості:
Мигалки Blinder поставляються зі знімними силіконовими ремінцями, що кріпляться без інструментів, підходять для труб та підсідельних штирів діаметром від 22 до 32 мм. Також передбачений великий ремінь, який відповідатиме трубам та профілям з колом до 200 мм. Система кріплення Knog без інструментів робить встановлення мигалок неймовірно простим, а використання силіконових ремінців означає, що ймовірність пошкодити раму вашого велосипеда або здерти фарбування знижується до мінімуму.

Простий монтаж
Фіксація здійснюється без інструментів, ліхтар надійно кріпиться до керма або рами діаметром від 22 до 32 мм. Система кріплення на змінних ремінцях, регулюється за розміром, оскільки виконана із міцного силікону. Завдяки виїмці в задній частині модель вдало використовується на будь-яких трубках.

USB заряджання

12980-Featured-03.png

Для заряджання Blinder Mini не потрібні жодні кабелі. Просто від'єднайте затискач, зніміть його з підсідельного штиря або керма і підключіть безпосередньо до будь-якого доступного USB-A роз'єму для підзарядки. Коли батарея Blinder Mini розряджається, навколо кнопки спалахує червоне кільце. Це кільце стане зеленим, а потім згасне, щойно ліхтар буде повністю заряджений і готовий до роботи.

Колір чорний
Виробник: Австралія