(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Мигалка задня Knog Plus Rear 20 Lumens Translucent

Кількість
Артикул: 12143
Наявність: На складі
817 грн.
Опис

Plus Rear – яскравий задній велосипедний ліхтар, що підходить для використання практично скрізь. Виріб кріпиться на одязі, велосипеді, сумці чи спортивному інвентарі. Вихідна потужність світла 20 люмен, вбудовані світлодіоди COB гарантують вашу безпеку у темний час доби та забезпечують видимість аж до 500 метрів.

Основні характеристики:

  • Час заряджання: 4 год;
  • Розмір фари: 66 х 24 мм;
  • Вага фари: 18 гр.
Час роботи:
  • Максимальна яскравість: 2 год;
  • Імпульсне світло: 8.5 год;
  • Миготливе світло: 4.5;
  • Переривчасте світло: 10 год;
  • Режим економії: 40 год.
Будьте уважні, власникам Macbook Air: Магніт у цьому пристрої реагує на магніт у ліхтарі та гасить екран, коли той підключений до зарядки. Це не шкодить вашому комп'ютеру, але відтворює функцію закриття кришки ноутбука.

Особливості:
Потужне освітлення
Plus випромінює значні 40 люменів передній та 20 люменів задній, має 5 різних режимів роботи. При правильному використанні ліхтар працює всю ніч, завдяки економному режиму, до 40 годин. Ефективні світлодіоди Chip on Board (COB) розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальну яскравість аж до 10% заряду батареї.

Багато способів кріплення
Де ви можете його закріпити? Кермо, вилки, вішалки, стійки. Вертикальне та горизонтальне кріплення. Стандартні та малогабаритні керма та сидіння, ліхтар можна закріпити практично скрізь.

Не вимагає зарядного кабелю
Вбудований USB-штекер робить процес простішим, оскільки кабель не потрібен. Plus Twinpack підключаються безпосередньо до USB-портів, просто зніміть з нього магнітне кріплення та пристрій готовий до зарядки.

Переносна конструкція
Ви не тільки катаєтесь на велосипеді але й вибираєтеся в походи чи бігаєте? Від'єднайте ліхтар від магнітного кріплення та ви отримаєте універсальний ліхтар на будь-який випадок життя. Пристрій оснащений спеціальною кліпсою, яка легко чіпляється за одяг, рюкзаки та інші предмети, обмежені лише вашою фантазією.

Колір білий
Виробник: Австралія