(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Мастило кислотозахисне для з'єднань з живленням Hanseline Polfett, 50мл

  • Мастило кислотозахисне для з'єднань з живленням Hanseline Polfett, 50мл
Кількість
Артикул: 300450
Наявність: На складі
172 грн.
Опис
Hanseline Polfett (Німеччина) - є сумішшю високоочищених вуглеводнів та інгібіторів корозії. Для особливих застосувань потрібні спеціальні продукти: Hanseline Polfett - антикислотне мастило, призначене для захисту полюсів акумуляторної батареї. Потужність батарей повністю використовується за рахунок підтримки хорошої провідності, корозії на затискачах та різьбових з'єднаннях немає шансів. Полюсний жир умовно кислотостійкий.

Спочатку ретельно очистіть оброблювані ділянки та видаліть старі залишки корозії. Нанесіть тонкий шар мастила Hanseline, використовуючи пензель.

Hanseline Polfett не дозволить велосипеду розрядитися, підтримуючи провідність полюсів батареї та постійно захищаючи їх. Також антикислотне мастило підходить для всіх компонентів вашого електровелосипеда. Суміш високоочищених вуглеводнів та інгібіторів корозії у мастилі протидіє корозії хомутів та різьбових сполук. Завдяки формі пляшки з довгим вузьким наконечником потрапляє до всіх контактів. Для важкодоступних місць змащення необхідно розріджувати на водяній бані за температури близько 60°C (або помістити пробірку в чашку з гарячою водою).

Технічні характеристики:
  • не має запаху;
  • підходить для всіх компонентів, що перезаряджаються або працюють від батарейок, таких як фари, спідометрів або змінні батареї;
  • практично нерозчинна у воді;
  • форма флакона з довгим наконечником забезпечує ефективне та точне використання;
  • об'єм: 50 мл.