(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Мастило силіконове Hanseline Silicon, 100мл

Кількість
Артикул: 100708
Наявність: На складі
344 грн.
Опис
Hanseline Silicon (Німеччина) - це загущене силіконове мастило, яке підходить для обробки велосипедних компонентів, роликових ковзанів, підшипників, точних механічних вимірювальних приладів і навіть для швейних і друкарських машинок.
   Якщо говорити про застосування даного мастила під час обслуговування велосипеда, воно найкраще підходить для пластикових і гумових деталей, які застосовуються в велосипеді мало не повсюдно. Воно полегшує взаємодію компонентів між собою, зберігаючи зовнішній вигляд і первісну структуру. Завдяки нанесеному шару з силікону, компоненти знаходять захист від корозії, пилу і вологи, а в місцях тертя вищевказаних компонентів з металами, Hanseline Silicon працює навіть краще, ніж традиційні види. Завдяки йому, вони надовго зберігають свою первісну структуру.
     Потерті пластикові елементи після обробки оновлюються, а гумові пильовики і сальники надовго зберігають свою гнучкість, без розтріскування і пересихання. Мастило також добре проникає в з'єднання, які рідко розбираються і обслуговуються, що вберігає їх від прикипання. В електровелосипедах дану мастило можна використовувати на сполучних клемах, що запобігає окисленню. Однією краплі вистачає для нанесення на один вузол (вилка, амортизатор або дроппер).
       Зверніть увагу: даний склад також підходить для просочення робочого одягу, підсідельних сумок і байкпакінга. Також їм можна обробляти шипи контактних педалей для більш легкого вистьобування.
         Засіб ідеально функціонує при температурному діапазоні від -50 до 200 градусів за Цельсієм. Вона не запалюється, служить хорошим діелектриком і має високі антикорозійні якості. На пластику, металі і склі мастило відмінно схоплюється і утримується, а плівка яка утворюється в результаті нанесення, відштовхує і не пропускає воду. При цьому, компоненти оброблені складом не руйнуються. Hanseline Silicon інертний, а отже, безпечний для людини. Мастило не викликає захворювань і алергічних реакцій.
           Виконано на базі синтетичного мінерального масла з низьким ступенем в'язкості і відмінними в'язкісно-температурними характеристиками. Це означає, що масло залишається стабільним навіть при серйозному розкиді температур.

           Характеристики:
           • Форма випуску: рідина;
           • Колір: прозорий;
           • Запах: без запаху;
           • Температура загоряння (згідно стандарту DIN ISO 2592): 301,6°С;
           • Щільність при температурі 20°С (згідно стандарту DIN 51757): 0,958 г / мл;
           • Тиск парів: незначне;
           • Розчинність у воді при температурі 20°С: нерозчинний;
           • Основність: 7;
           • Об'єм: 100 мл.