(050) 649 34 38
0 товар(ів) - 0грн.

Дитячий велосипедний шолом Bobike One Plus, Coffee Brown

Розмір
Кількість
Артикул: 8740800005
Наявність: На складі
1591 грн.
1273 грн.
Опис
Дитячий велосипедний шолом Bobike One Plus (Голандія) - високоякісний дитячий захисний шолом, який покликаний оберігати голову вашої дитини під час катання від травм і неприємних наслідків.

Розмір XS - 46-53 см.

  • Шолом має надійний і міцний корпус, що складається з міцної оболонки з EPS вкладишем, які скріплені під високим тиском і температурою, методом вприскування EPS піни всередину оболонки. В результаті, зовнішня частина не дає розколотися корпусу та частково розподіляє енергію удару, а внутрішня, амортизує імпульс і розсіює залишкову енергію.
  • Регулювання розміру проводиться швидко, завдяки роликовії системі на потилиці, підганяє шолом в межах п'яти розмірних значень. М'які лямки на підборідді фіксуються за допомогою триточкового ременя, що не натирають і не викликають роздратування шкіри. Ззаду знаходиться світловідбивачі, що позбавить вас від переживань при їзді у вечірній час.
  • Велика кількість вентиляційних отворів вберігає від перегріву, а вмонтована в них москітна сітка, захищає голову від настирливих комах. Яскравий та стильний дизайн, в поєднанні з можливістю вибрати колір під ваше велокресло, не залишить даний продукт без уваги.